KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

x

XXVI URODZINY CZARNEGO KOTA RUDEGO

 

Tradycyjnie, jak co roku w lutym, zapraszamy na huczne obchody rocznicowe działającego w Teatrze Polskim kabaretu Czarny Kot Rudy. W tym roku Kot obchodzi swoje XXVI urodziny! 

Corocznie imprezy jubileuszowe sceny kabaretowej naszego teatru są wyjątkowe, nawiązujące klimatem zarówno do francuskich kabaretów literackich, jak też twórczości artystów krakowskiej Piwnicy pod Baranami czy najlepszych polskich kabaretów sprzed kilku dekad.

W czasie tradycyjnych wieczorów urodzinowych (23, 24 i 25 lutego) na gościnnej Scenie Dekadencja w Nowym Browarze zaprezentowane zostaną największe przeboje Czarnego Kota Rudego, a także utwory premierowe. 

W ostatnim dniu obchodów, czyli 26 lutego, zapraszamy na koncert Andrzeja Poniedzielskiego pt. "Ba! ... Tylko bardziej...", podczas którego zabrzmią m.in. utwory z najnowszej płyty artysty: "BA". W programie spotkania z widzami pojawią się zatem satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości - w formie piosenek i monologów.

Rezerwacja telefoniczna pod nr. tel.:508 553 833, 507 868 444, 507 868 538

  • inspicjentBeata Buchner