KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

POSTSCRIPTUM URODZINOWE, CZYLI NIEZOBOWIĄZUJĄCE SZALEŃSTWO SYLWESTROWE
Scena Dekadencja Nowy Browar ul. Partyzantów 2

Drodzy Widzowie! Zapraszamy do spędzenia  wyjątkowego, sylwestrowego wieczoru z artystami Teatru Polskiego. Szykujemy dla Państwa znakomitą zabawę w specjalnej, uroczystej oprawie. 

To będzie niezapomniana noc!

Na początek zaprezentujemy program kabaretowy zatytułowany "Postscriptum Urodzinowe, czyli niezobowiązujące szaleństwo sylwestrowe". Mogą się Państwo spodziewać najwspanialszych piosenek, skeczy i monologów - cały program będzie utrzymany w klimacie naszego kabaretu literackiego pn. Czarny Kot Rudy. To będą trzy godziny fantastycznej zabawy!

Po spektaklu wraz z Państwem przywitamy Nowy Rok i wzniesiemy toast za pomyślność dla nas wszystkich - oczywiście kieliszkiem bąbelków.

Podczas wieczoru zadbamy nie tylko o doznania artystyczne, ale też o te kulinarne. Po spektaklu zaplanowany jest zatem poczęstunek, będzie czas na delektowanie się pysznościami - daniami na ciepło i zimnymi przekąskami. 

Następnie moc wrażeń zapewni koncert naszych artystów - szykujcie się, Drodzy Widzowie, na wiele niespodzianek. 

Bilety na wieczór sylwestrowy w sprzedaży wyłącznie w kasie teatru przy ul. Energetyków 40.

Można również zarezerwować bilety pod numerem telefonu: 508 553 833.