KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Aktorzy Lista aktorów

Krzysztof
Baranowski

Swoją przygodę muzyczną rozpoczął od nauki gry na akordeonie w klasie Jerzego Grzesiukiewicza w ognisku muzycznym przy ul. Pocztowej w Szczecinie. Potem jego losy przeplatały się na przemian z edukacją techniczną i artystyczną. W rezultacie po ukończeniu Technikum Mechanicznego przy ul. Kopernika w Szczecinie i uzyskania dyplomu Technika Budowy Maszyn, kontynuował naukę gry na akordeonie w szkole średniej przy ul. Staromłyńskiej w Szczecinie w klasie profesora Tadeusza Prokurata. Nie udało się jednak ukończyć edukacji, ponieważ scena wołała go tak głośno, iż musiał na to wołanie odpowiedzieć czym prędzej.


Obecnie kierownik muzyczny Teatru Polskiego w Szczecinie. Kompozytor, pianista i akordeonista, od najmłodszych lat związany ze sceną teatralną. Współpracuje z Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatrem Nowym w Łodzi, Operą na Zamku w Szczecinie, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Teatrem Współczesnym w Szczecinie. Debiutował w Teatrze „Piwnica przy Krypcie” 2 kwietnia 2000 roku jako aranżer i instrumentalista w spektaklu „Kupcie Jaja czyli piosenka żydowska ciut niekoszerna".

 

Zagrała/zagrał: